Ukážky a výsledky rez ovocných stromov

 
Vďaka odbornému rezu ovocných stromov získate správny tvar, šírku, výšku či rozloženie koruny a viac hodnotnej úrody ovocia ako doteraz. Okrem toho vaše stromy budú presvetlené, pričom budete mať jednoduchý prístup pre zber úrody a stromy tak zostanú dlho produktívne a zdravé.

Referencie, hodnotenia zákazníkov

Rez jabloní a hrušiek, hurbanova ves, macho peter

Mojou úvahou bolo na jabloniach a hruškách všetky konáriky každý rok skracovať, aby by mi stromy nevyráslti vysoké. Lenže po 5 tych rokoch som si s nimi už nevedel rady. Boli tak husté a široké a nemaili poriadne ani úrodu. To bola dilema, čo teraz - vykopať a nasadiť nové alebo dať to ostrihať odborníkovi? Rozhodol som sa pre pána Tibenského na základe jeho referencií na stránke. A veľmi dobre som urobil, pretože pán Tibenský mi do podrobna vysvetlil a ukázal akých chýb som sa dopustil už od vysadenia hrušiek a jabloní. Pri sledovaní ako to robí, sme pozerali s manželkou ako do zrkadla u kaderníka. Niečo fantastické, ako za tri hodiny doslava vystrihal krásne presvetlené hrušky a jablone. Už minulom roku sme dosiahli oveľa lepšiu a hlavne kvalitnú úrodu, z čoho sme neskutočne radi. Srdečne vám dakujem za záchranu stromov a tešíme sa na budúciu spoluprácu

Zimný rez zanedbaných jabloní, Ivanka pri Dunaji, Šoltészová

Môžem potvrdiť že strihanie zanedbaných jabloní je umenie. Ked som na vás pozerala ako na každý konár najprv pozriete, potom rozmýšlate, kde ho odrezať a nehovoriac tam hore, kde to bolo konár cez konár. Klobúk dolu za vašu trpezlivú prácu pri takých stromoch. Skutočne odborne prevedená práca, spravil ste nám krásne, hlavne znížené a pekne vyformované jablone, ktoré sme mali v úmysle nahradiť novými stromami. Viditeľne bolo poznať už podľa zakvitnutia stromov na jar, že bude dobrá úroda. Môžem povedať, pán Tibenský, že úroda jablk bola perfektná. Nebolo jej síce veľa, ale jablká boli veľké a chuťovo výborné. Veľmi pekne dakujeme a budúci rok ste vítaný.

Zmladenie marhule a višne, Mokráň záhon bratislava, Marek Ivanič

Perfektná práca, maximálna spokojnosť z vašou prácou. Naše marhule a višne sa úplne zmenili. Svokra neverila, ked pozrela do záhrady, že máme také stromy. Hlavne ked v lete mohla konečne po troch rokoch zavárať kompot zo svojich stromov a nemusel som jej ovocie kupovať. Pán Tibenský, veľká vdaka a ako ste odporučil, po dvoch rokoch vás budeme volať znovu na presvetlenie a udržovací rez.

Video ukážky pred a výsledky po reze stromov

 

Využite odborné strihanie ovocných stromov

 
Získate správny tvar, šírku, výšku či rozloženie koruny a viac hodnotnej úrody ovocia ako doteraz. Vaše stromy budú presvetlené, budete mať jednoduchý prístup pre zber úrody a stromy tak zostanú dlho produktívne a zdravé.
 
Ponuka platila len do 25. marca
 

Príjem objednávok je ukončený