O michalovi


Volám sa Michal Tibenský a som špecialista na odborné práce v ovocných a okrasných záhradách.

 

Pomáham záhradkárom udržiavať ovocné stromy a okrasné záhrady, aby ušetrili viac času, námahy a nemuseli sa trápiť s údržbou záhrady svojpomocne.

 

Už 10 rokov sa venujem strihaniu ovocných stromov. Za ten čas som pomohol viac ako 350 klientom vytvoriť pekné stromy v správnom tvare, ktoré im pravidelne prinášajú chutnú a zdravú úrodu.

 

 Okrem strihania stromov poskytujem kompletnú údržbu okrasných a ovocných záhrad v pravidelných intervaloch.

 

Vyštudoval som strednú záhradnícku školu v Rakoviciach v odbore záhradník, realizácia a údržba zelene. Školu som absolvoval v rokoch 2000 – 2005.

 

Do roku 2006 som pracoval pre záhradné centrá v trnave a záhradné firmy v blízkom okolí. V záhradných firmách som bol veľmi prospešný ako po pomocnej tak pracovnej odbornosti avšak z nízkou rentabilitou a nasadenosťou. To mi následne pomohlo naštartovať svoju vlastnú, doteraz úspešnú karieru so skvelými výsledkami.

 

Odborné záhradnícke služby poskytujem od roku 2006 pre záhradkárov, majiteľov ovocných a okrasných záhrad, ktorý chcú kvalitnú úrodu z ovocných stromov a mať úžasnú radosť z okrasnej záhrady z minimálnou starostlivosťou.

 

Primárne poskytujem služby v mestách trnava, senec, pezinok a okolie, čo umožnuje realizovať záhradné práce flexibilne a na profesionálnej úrovni.

 

Posledných 5 rokov vykonávam  pravidelnú starostlivosť o trávniky, okrasné a ovocné dreviny  od marca do decembra. Navyše za pravidelnú údržbu platíte menej ako keby ste služby využili samostatne.

 

  

okrasná záhrada pred a po údržbe

 

Výhody pre vás

  • vyberiete si služby podľa vašich požiadaviek, ktoré potrebujete
  • na vybrané služby vám záhradník urobí obhliadku, odborne poradí a navrhne cenovú ponuku
  • služby dohodnete jednoducho a rýchlo na 0911 416 184 alebo cez kontaktný formulár
  • sami rozhodujete o tom, čo by ste okrem vybranej služby potrebovali v záhrade urobiť
  • pri dlhodobej spolupráci a pravidelnom využívaní služieb platíte menej, ako keby ste využili služby len jeden krát
  • s pravidelnou starostlivosťou o záhradu si ušetríte čas, peniaze a namahu, získate výhodnejšie podmienky a benefity
  • služby priamo od záhradníka, ktorého práca baví, pracuje systematicky a dôsledne
  • odborné poradenstvo, rady a návody o údržbe záhrad zdarma
  • garancia spokojnosti a viac úžitku zo záhrady ako doteraz

 

Zabezpečujem odborné záhradné služby s výsledkami, ktoré majú hodnotu a prínos pre zákazníka. Záleží mi na kvalite, precíznosti a flexibilite poskytovania služieb, preto už viac ako štvrtinu zákaziek realizujem na odporúčania spokojných zákazníkov.

 

Čo hovoria zákazníci?

 

Polakovičová, strihanie sliviek, bratislava Vajnory

Bola som prekvapená, ked som vás pozorovala, že ako presne viete, ktorý konár máte na strome  odrezať. Viete presne, ktorý konár skrátiť na dlhšie, ktorý na kratšie, ktorý odrezať úplne a tak dosiahnuť perfektný tvar stromu. Odvtedy mi začali tie slivky, čo som ich chcela už dať vyhodiť, prinášať tak výborné a chutné plody a bez chrastavosti, že super. Veľmi pekne vám dakujem a odporúčam vás aj dalším záhradkárom, aby sa tešili s pekných stromov a zdravej úrody.

 

Martin Blahút, strihanie stromov, údržba záhrady, Senec

Michala Tibenského som spoznal v novembri 2009, keď som ho kontaktoval prvýkrát kvôli strihaniu stromov. Od začiatku mal pravdu, keď mi hovoril, čo som urobil dobre a naopak čoho sa treba vystríhať. Neskôr keď som stratil chuť strihať svoje stromy, bol to zase práve Michal, ktorý mi dal tie stromy do poriadku, aby moje jablone a hrušky znovu prinášali úrodu. Hlavne jeho príčinou som za posledných päť rokov oberal 70 až 80 kíl jablk a hrušiek z jednotlivých stromov. Michala Tibenského môžem vrelo odporučiť všetkým záhradkárom, alebo ľudom, ktorý stratili chuť si strihať svoje stromy sami, alebo naopak potrebujú sa naučiť techniky, ktoré tu používa iba málo záhradníkov a predsa sú známe už nejaké tie roky. Michal vie dať ovocným stromom ten správny tvar a spraviť z nich pekné stromy. Čo má v konečnom dôsledku dopad aj na úrodnosť a kvalitu plodov! Michal je skrátka profesionál, do ktorého rúk som zveril aj svoju záhradu.

 

Pravidelná údržba záhrady, Cífer

Dlho som riešil, ako jednoducho udržiavať moju veľkú záhradu. Vždy som našiel firmy, ktoré boli náročné na starostlivosť a pochopenie mojich podmienok. Moja záhrada je väčšieho rozsahu a nepotreboval som drahé a komplikované podmienky záhradných firiem. Potom, čo som objavil záhradníka pána Tibenského, moje problémy zmizly a som strašne vdačný, že taký odborník cenovo dostupný existuje. Ušetril mi hodiny času a tiež moje nervy. Dakujem, že sa každý týždeň staráte o moju záhradu. Ferančič, Cífer

 

Pravidelná starostlivosť o záhradu,Trnava

Záhradníka Michala som oslovila na základe jeho skvelých skúseností a referencí na jeho stránke. Možem povedať nikoho neobmezuje v práci a ani ked mám voľno. Dá sa s ním jednoducho dohodnúť, ked je zlé počasie, zavolá mi a údržbu preložíme o jeden deň alebo ked mám voľno. Záhrada je veľmi krásne udržiavaná každý týždeň a hlavne platím po každej údržbe a nemusím myslieť, či som zaplatila napr. cez účet.… tzn. platím za to, čo som chcela. Musím tiež vyzdvihnúť podporu, reaguje veľmi rýchlo, priateľsky, pomôže s údržbou, keď niečo potrebujem sama v záhrade urobiť. Som skutočne spokojná a všetkým záhradkárom pána Tibenského vrele doporučujem. Klassová